2018 Takı Trendleri

1- BÜYÜK TAKILAR
Geçtiğimiz yıllarda kişiye özel tasarlanmış takılar ön plandaydı. Bu yıl kişiselleştirilmiş takılar yerini bırakmayacak da olsa ebatlarında büyüme olacağını düşünüyorum.

Taşlı, yoğun , şeffaf ve pırıltılı tasarlanmış küpeleri Nisan aylarında görmeye başladık. Halhallar kışın bile tercih edildiğine göre bu yaz ayak bileklerinde birkaçını birarada görebiliriz.
2-TROPİK İYİDİR
Tropik rüzgarının getirdiği bir yan etki olsa gerek,günlük kıyafetleri süsleyen takılar Amazon’da büyümüş meyveler misali gözümüze gelecek.
Tropikal çiçekler, meyveler, renkler, hayvanlar hem kadın hem de erkek modasında ve takılarında kendini hissettiriyordu.

3-STACKING (YIĞMA) YÜZÜKLER
Evet yığın, parmalarımıza yüzük yığma zamanıdır. Özellikle altın renginin revaçta olduğu bu zamanlarda yığabildiğiniz kadar yüzük yığın parmaklarınıza. Tabii ki uyumlu olup olmadıklarına bakmayı unutmayın.

4- IŞILDAYAN İNCİLER
Özellikle kolyeler ve küpelerde inci şıklığını deneyin. Gucci, Moschino gibi markalar koleksiyonlarında incili tasarımlara çok fazla yer vermişlerdi.
E bir bildikleri olsa gerek, bence incinin yerini hiçbirşey tutamaz.

5-ASİMETRİK KÜPELER, UYUMSUZ TAKILAR
Bazen dağınıklık iyidir. Herşeyde uyum aramak yorucu olabilir. İstanbul’un karmaşık mimarisinin verdiği efekt misali , takılarımızı içimizden geldiğince seçdiğimiz takılar bizi iyi bir sonuca götürebilir. Götürmese de dert etmeyin, siz sevdiniz nasılsa.

Shopping Cart
Scroll to Top
Merhaba,
2018 Takı Trendleri{PRODUCT}